RGB Puķupods ar LED apgaismojumu un pulti

LED IZGAISMOTI PUĶUPODI

Interesants stils un interjeram labi pieskaņota krāsa – šos elementus pamana katrs, kas pērk podus. Taču pie mums jūs atradīsiet ko citu - majestātisko podu iekšējo apgaismojumu, kas padara šos izstrādājumus oriģinālus un mūžīgus. Pateicoties tam, jūs varat iegādāties lētus modernus podus, kas pārsteidz ar savu oriģinālo formu un izcilo izpildījumu. Jūs atradīsiet tos daudzās interesantās formās un izmēros, kas ērti atbilst jūsu vajadzībām. Tie ir lieliski piemēroti pat ļoti prasīgu augu audzēšanai, nodrošinot tiem atbilstošus apstākļus pareizai attīstībai un augšanai.

Mūsdienīgs apgaismots pods ir piemērots ne tikai mājoklim, bet arī dārzam vai terasei. Monumo apgaismotie podi var darboties arī kā moderns un enerģiju taupošs dārza apgaismojums. Puķupodi, kas stāv priekšā ieejai mājā, restorānā vai uz terases, skaisti izgaismos un padarīs vakaru patīkamāku.

Nekas neliedz šādā unikālajā veidā iekārtot biroja, frizētavas un jebkuru citu servisa telpu interjeru. Skaisti pa dienu, pēc tumsas iestāšanās rada ap sevi maģisku mirdzumu, ienesot jauku noskaņojumu. 

Jau šodien pārliecinieties, ka, pateicoties šiem produktiem, jūs radikāli mainīsit jebkuras telpas izskatu..