LED Dekoratīvās lampas

Tās ir modernas, minimālistiskas un avangardiskas. Dizaina dekoratīvās mēbeles no MONUMO kolekcijas labi iederēsies gan iekštelpās, gan terasē, balkonā un dārzā. Izgatavoti no augstas kvalitātes polietilēna, tie ir izturīgi pret:

  • nelabvēlīgi ārējie faktori - sals, nokrišņi, UV starojums,
  • mehāniski bojājumi un skrāpējumi,
  • netīrumi – gludo virsmu var ātri un ērti notīrīt, izmantojot lupatiņu un ziepjūdeni.

Ja meklējat dekoratīvas mēbeles, kas sniegs jums lieliskas izkārtojuma iespējas, mums ir labas ziņas - jūs tikko atradāt! Minimālistisks dizains un pārdomātas krāsas padara visus mūsu kolekcijas produktus universālus. Tie lieliski atbilst jebkuras telpas raksturam. 

Turklāt polietilēns ir viegls, un no tā izgatavotie aksesuāri ir patiešām mobili. Ja nolemjat, ka ir pienācis laiks mainīt dekoru, varat tos viegli pārvietot no vienas vietas uz citu.led dekoratīvā lampa zvaigzne
led dekoratīvā lampa galds kubiks

DEKORATĪVAS MĒBELES KATRAI TELPAI

Uzņēmumā MONUMO mēs koncentrējamies uz funkcionālu dizainu, un mūsu produkti lieliski darbosies jebkurā izkārtojumā. Dekoratīvās mēbeles no mūsu oriģinālās kolekcijas ir labs risinājums:

  • privāto dzīvojamo māju interjeri,
  • biroja telpas,
  • komercplatībām.

Dizaina mēbeles no polietilēna izskatās patiešām iespaidīgi modernā, eklektiskā un klasiskā izkārtojumā. MONUMO produktus varat ērti pieskaņot telpas stilam. Atkarībā no jūsu koncepcijas jūs tos izmantosit, kā vēlaties.

Vai jums patīk kontrastu un drosmīga dizaina spēle? Izkārtojums šķiet pabeigts, un tomēr jūtat, ka iekšā kaut kas vēl pietrūkst? Vai meklējat aksesuārus, kas apvienos atsevišķus dekora elementus vienotā veselumā?

Tad jūs esat nonācis īstajā vietā - podi un dekoratīvās mēbeles no MONUMO būs tas, kas jums nepieciešams! Šajā kategorijā jūs atradīsiet dizaineru aksesuārus, kas vienā mirklī pilnībā mainīs jebkuras telpas izskatu.

Tāpēc darīsim tā – izvēlies sev tīkamākos, ļaujies mazliet aranžēšanas trakumam un kombinē tos visādi!