dizaina puķupodi
''No limits in form''
 

Dizains

Galvenais stimuls Monumo kolekcijas attīstībai vienmēr ir cilvēki. Viņa individuālās vajadzības, gan praktiskās, gan estētiskās, saistītas ar laba, mūžīga stila meklējumiem.

Kvalitāte

Labs sniegums apvienojumā ar inovatīvām tehnoloģijām ir veiksmes garants. 

praktiskums

Mūsu produktu funkcionalitāte ir vēl viena iezīme, kas tos atšķir. Saskaņā ar šo ideju esam izstrādājuši savus produktus tā, lai tie darbotos visos apstākļos.

OFICIĀLAIS  PĀRSTĀVIS LATVIJĀ



Kas ir Monumo?

Monumo ir drosmīgs zīmols, kas piedāvā ekskluzīvus, augstas kvalitātes puķu podus, kuri veidoti saskaņā ar ideju "formai nav ierobežojumu".  

Mūsdienīgie Monumo puķupodi ir piemēroti iekštelpām (mājām, birojiem, veikaliem, kafejnīcām) , dārziem, kā arī terasēm un balkoniem, tos raksturo mūžīgs dizains, izcila kvalitāte un progresīvas tehnoloģijas.



VAIRĀK NEKĀ 30 MODERNI PUĶUPODU MODEĻI

Mēs esam šeit, lai padarītu katru telpu unikālu. Mēs nogādājam mums uzticētajā vietā jaunu, modernu dizainu un profesionālu darbu vislabākajā veidā.
 MONUMO dekoratīvie elementi iederas jebkurā telpā - viesnīcā, restorānā, kafejnīcā, veikalā, mājā vai dārzā - padarot to neparastu un pārsteidzošu

APSKATĪT VISUS

LED gaismas puķupodi terasei kafejnicai bāram

podi ar led apgaismojumu

Mūsdienīgs apgaismots pods ir piemērots ne tikai mājoklim, bet arī dārzam vai terasei. Monumo apgaismotie podi var darboties arī kā moderns un enerģiju taupošs dārza apgaismojums. Podi, kas stāv priekšā ieejai mājā, restorānā vai uz terases, skaisti izgaismos un padarīs vakaru patīkamāku.

skatīt vairāk

TEHNOLOĢIJA

Monumo zīmola produkti ir izgatavoti ar rotācijas, formēšanas tehnoloģiju. Ražošanas process sastāv no divu vai vairāku daļu veidnes piepildīšanas ar atbilstošu materiāla daudzumu pulvera vai granulu veidā un pakļaujot to augstai temperatūrai, vienlaikus lēni griežot ap divām perpendikulārām asīm.

Lieli stilīgi krāsaini puķupodi
Puķupodi lielveikaliem un viesnīcām

sazināsimies

Mēs ar prieku uzņemsim jebkuru pasūtījumu. Visi cilvēki, kuri vēlas izrotāt savu telpu ar kvalitatīviem, funkcionāliem aksesuāriem, laipni aicināti sazināties ar mums.

Labprāt atbildēsim uz jebkuru jautājumu un detalizēti pārrunāsim piedāvājuma apjomu.

sazinies ar mums