Monumo puķupodi
No limits in form
 

Dizains

Galvenais stimuls Monumo kolekcijas attīstībai vienmēr ir cilvēki. Viņa individuālās vajadzības, gan praktiskās, gan estētiskās, saistītas ar laba, mūžīga stila meklējumiem.

Kvalitāte

Labs sniegums apvienojumā ar inovatīvām tehnoloģijām ir veiksmes garants. 

lietojamība

Mūsu produktu funkcionalitāte ir vēl viena iezīme, kas tos atšķir. Saskaņā ar šo ideju esam izstrādājuši savus produktus tā, lai tie darbotos visos apstākļos.

OFICIĀLAIS  PĀRSTĀVIS LATVIJĀ


Kas ir Monumo?

Monumo ir drosmīgs zīmols, kas piedāvā ekskluzīvus dārza podus, kas jau no paša sākuma sniedzas pēc izciliem dizaineriem un jaunām tehnoloģijām. Uzticēt mums telpu nozīmē to nodot talantīgu dizaineru rokās, kuri veido saskaņā ar ideju "formai nav ierobežojumu". Projektējot savus podus un dārza mēbeles, mēs nenosakām robežas, mēs paveram jaunas iespējas. Arī pateicoties rotācijas formēšanas tehnoloģijai, kurā ražojam produkciju no augstas klases polietilēna, varam garantēt visaugstāko, atkārtojamu kvalitāti. Kā stilīgu dārza podu ražotājs mēs uzskatām, ka polietilēns ir kas vairāk nekā tikai plastmasa. Tās ir iespējas, lietderība un aizraušanās. Tas ir arī veids, kā vienkāršai telpai piešķirt mūžīgu raksturu.

Mūsdienu Monumo puķupodi ir veltīti gan mājai, gan dārzam, gan terasei, tos raksturo mūžīgs dizains, izcila kvalitāte un progresīvas tehnoloģijas.


VAIRĀK NEKĀ 30 MODERNI PUĶUPODU MODEĻI

Mēs esam šeit, lai padarītu katru telpu unikālu. Mēs nogādājam mums uzticētajā vietā jaunu, modernu dizainu un profesionālu darbu vislabākajā veidā.
 MONUMO dekoratīvie elementi iederas jebkurā telpā - viesnīcā, restorānā, kafejnīcā, veikalā, mājā vai dārzā - padarot to neparastu un pārsteidzošu

APSKATĪT VISUS

LED gaismas puķupodi terasei kafejnicai bāram

podi ar led apgaismojumu

Mūsdienīgs apgaismots pods ir piemērots ne tikai mājoklim, bet arī dārzam vai terasei. Monumo apgaismotie podi var darboties arī kā moderns un enerģiju taupošs dārza apgaismojums. Podi, kas stāv priekšā ieejai mājā, restorānā vai uz terases, skaisti izgaismos un padarīs vakaru patīkamāku.

skatīt vairāk

TEHNOLOĢIJA

Monumo zīmola produkti ir izgatavoti no īpašas rotācijas formēšanas tehnoloģijai, kas pazīstama arī kā rotācijas formēšana. Ražošanas process sastāv no divu vai vairāku daļu veidnes piepildīšanas ar atbilstošu materiāla daudzumu pulvera vai granulu veidā un pakļaujot to augstai temperatūrai, vienlaikus lēni griežot ap divām perpendikulārām asīm.

Lieli stilīgi krāsaini puķupodi
Puķupodi lielveikaliem un viesnīcām

sazināsimies

Mēs ar prieku uzņemsim jebkuru pasūtījumu. Visi cilvēki, kuri vēlas izrotāt savu telpu ar kvalitatīviem, funkcionāliem aksesuāriem, laipni aicināti sazināties ar mums. Labprāt atbildēsim uz jebkuru jautājumu un detalizēti pārrunāsim piedāvājuma apjomu.

Jūs esat tikai dažu soļu attālumā no tā, lai, piemēram, biroja telpai piešķirtu unikālu raksturu, pateicoties kuram darbs tajā būs ārkārtīgi ērts!

sazinies ar mums

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.