MĀKSLĪGIE STIKLAŠĶIEDRAS AKMEŅU VĀKI

Funkcionāls un praktisks risinājums ainavu dizainam. Mākslīgie akmeņi, dažādās krāsās un izmēros, kurus iespējams pārvietot ar vienu roku. Pateicoties dažādu akmeņu izmantošanai dizainā, var panākt harmonisku un skaistu kompozīciju.

No kā tie ir izgatavoti?

Tie ir ar rokām darināti izstrādājumi, kas izgatavoti no izturīga stiklašķiedras kompozītmateriāla, izmantojot īpašas tehnoloģijas, lai pārklātu virsmu  ar dabīgā akmens putekļiem.

Pietiekami spēcīgs, lai izturētu pieauguša cilvēka svaru.

Mākslīgie akmeņi

kam domāti vāki?

Nosedz nevēlamās komunikācijas, kā arī var izmantot dārza ainavas veidošanā vai vienkārši, lai kaut ko paslēptu zem tiem. Tie ir ļoti praktiski, tāpēc lieliski nosedz un slēpj ''neizskatīgi'' izvirzītos pagalma komunikāciju elementus: kanalizācijas un ūdensvadu lūkas, akas un tīrīšanas iekārtu pārsegus. 


mākslīgais akmenis

akmens vāks

Vai tie ir smagi?

Lai gan tie ir pietiekami viegli, lai tos paceltu un pārnēsātu, tie ir arī pietiekami smagi, lai paliktu savā vietā pat nelabvēlīgos laika apstākļos. Mūsu dekoratīvie pārsegi ir rūpīgi izstrādāti ar gludu, izliektu formu vējam, tādējādi novēršot nepieciešamību tos nostiprināt pie zemes.

Mākslīgais akmenis

vai tie izskatās citādāk kā dabīgie akmeņi?

Mūsu dekoratīvie vāki ir izgatavoti, kopējot dabiskos akmeņus, tāpēc tie izskatās pilnīgi dabiski.

Dabiskos akmeņus ir grūti izmantot kā pārsegus pēc savas būtības: tie ir smagi un nav dobi. Kā jūs tos paceltu, lai noņemtu vāku tīrīšanai? 


Vai tas var atrasties dārzā cauru gadu?

Mūsu dekoratīvie akmens vāki ir paredzēti lietošanai visu gadu, tie nav jāslēpj no sniega, lietus vai aukstuma. 

Kā arī tie ir UV izturīgi! 

kā es viņus varu transportēt?

Dekoratīvos pārsegus, kas pārklāj līdz 1000 mm, var pārvadāt automašīnas bagāžniekā (ja tā nav mini klase), savukārt lielākiem būtu nepieciešams minivens.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.