Gabiona žogi

Gabioni ir ļoti ērta arhitektūras forma. No gabioniem tiek veidoti žogi, dārza instalācijas un dažādas lietas, ko vien spējat iedomāties – kamīni, grili, galdi, vāzes u.c.  Ir lieliski piemēroti gan privātmāju, gan uzņēmumu ainavu dizainam, modernās infrastruktūrās, atbalsta sienām, žogu stabiem un krasta malu aizsardzībai.

Gabiona sienas celtniecība nodrošina lielisku privātumu, kā arī aizsardzību pret skaņu un trokšņu iekļūšanu no ielas. Gabionos visbiežāk tiek iepildīti dekoratīvie akmeņi, kurus  pie mums ir iespējams iegādāties plašā klāstā.

Gabionu praktisko pusi raksturo izturība pret koroziju un deformācijām, ātra uzstādīšana,  izturība pret vandālismu, augsta akustiskā efektivitāte, un tiem nav nepieciešama apkope jo tas nav uzņēmīgs pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem, tostarp salu, lietu vai karstumu.

Gabioni savas dzīves laikā saplūst ar apkārtējo dabu, tie apaug ar vietējo veģetāciju un izskatās estētiskāk nekā masīvās betona konstrukcijas. Upēs tie dod mājvietu aļģēm un mikroorganismiem, kuri palīdz ūdenim attīrīties. Gabioni jauki papildina ainavu.

Kā izveidot dekorācijas?

Atkarībā no moduļa formas tos var pildīt ar akmeņiem vai granti utt. Viss atkarīgs no Jūsu iztēles un vajadzībām. Lai radītu interesantākus un oriģinālākus rakstus, ir vērts pildīt grozus ar krāsainu stiklu, veidojot rakstus no LED lampu vai laternu lentēm vai cita apgaismojuma.

Interesants veids, kā izgatavot gabionu piedāvāto žogu, ir moduļu savienošana ar dēļiem. Koksne padarīs kompozīciju vienlaikus modernu, pateicoties gabiona žoga tēraudam, bet tajā pašā laikā klasisku un dabisku, atgādinot mežu. 

Ja vēlaties noskaidrot cik Jums varētu izmaksāt šāds Gabiona žogs , spiediet pogu ''vēlos pasūtīt'' norādot izmērus.

Garums (cm) x Platums (cm) x Augstums (cm)                  Vēlos pasūtīt        caurlaidība

Akmens pildījumam ir raksturīga porainība, kas nodrošina brīvu ūdens plūsmu, un nerada hidraulisko spiedienu uz gabionu blokiem, tie veic arī drenāžas funkciju.


elastība

Gabioniem piemīt spēja deformēties, vienlaikus saglabājot savu viengabalainību. Gabioni pielāgojas reljefam, kur betona konstrukcija saplaisā un sabrūk.

izturība

Konstrukcijas kalpošanas laikā poras piepildās ar sanesumiem un visai struktūrai cauri izaug veģetācija, kas nostiprina grunts būvi, un tāpēc tā spēj pretoties lielam spiedienam.

veido barjeru

Notur grunti vai citus cietos materiālus, lai tie neizslīdētu vai neapgāztos.

Gabiona vāzes


Izvēlies sAVU AKMENS PILDĪJUMU


Pirkumu grozs