Gabioni
Tirdzniecība, uzstādīšana un konsultācijas
 

Gabiona žogi

Galvenokārt izgatavojam gabionus žogiem, taču tos var izmantot ļoti dažādi: no tiem var izgatavot puķupodus, soliņus, strūklakas, ūdenskritumus, kaskādes, galdus, griliem, dārza skulptūras, atbalsta sienas, kāpnes, skaņu necaurlaidīgus pārsegus,kā arī tie var aizsegt, kādu neizskatīgu vietu.

Mēs veidojam savu reputāciju, pamatojoties uz klientu apmierinātību, kas ir mūsu prioritāte. Mūsu komanda ir pieejama, lai sniegtu jebkādu atbalstu vai tehniskus padomus. 

Mēs garantējam mūsu produktu augstāko kvalitāti un pilnīgu iesaistīšanos katrā projektā.

Katrs Jūsu pasūtījums mums ir ļoti svarīgs, un apmierinošs gala rezultāts ir garantēts!

Gabioni
ir ļoti ērta arhitektūras forma. No gabioniem tiek veidoti žogi, dārza instalācijas un dažādas lietas, ko vien spējat iedomāties.  Ir lieliski piemēroti gan privātmāju, gan uzņēmumu ainavu dizainam, modernās infrastruktūrās. Atbalsta sienām, žogu stabiem un krasta malu aizsardzībai.

Gabiona sienas celtniecība nodrošina lielisku privātumu, kā arī aizsardzību pret skaņu un trokšņu iekļūšanu no ielas. Gabionos visbiežāk tiek iepildīti dekoratīvie akmeņi, kurus  pie mums ir iespējams iegādāties plašā klāstā.

Gabionu praktisko pusi raksturo izturība pret koroziju un deformācijām, ātra uzstādīšana,  izturība pret vandālismu, augsta akustiskā efektivitāte, un tiem nav nepieciešama apkope jo tas nav uzņēmīgs pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem, tostarp salu, lietu vai karstumu.

Gabioni savas dzīves laikā saplūst ar apkārtējo dabu, tie apaug ar vietējo veģetāciju un izskatās estētiskāk nekā masīvās betona konstrukcijas. Upēs tie dod mājvietu aļģēm un mikroorganismiem, kuri palīdz ūdenim attīrīties. Gabioni jauki papildina ainavu.

Ja vēlaties noskaidrot cik Jums varētu izmaksāt šāds Gabiona žogs , spiediet pogu ''vēlos pasūtīt'' norādot izmērus.

Garums (cm) x Platums (cm) x Augstums (cm)

                  uzzināt vairāk / pasūtīt        

Gabions - Gabiona žogi un sienas

caurlaidība

Akmens pildījumam ir raksturīga porainība, kas nodrošina brīvu ūdens plūsmu, un nerada hidraulisko spiedienu uz gabionu blokiem, tie veic arī drenāžas funkciju.


elastība

Gabioniem piemīt spēja deformēties, vienlaikus saglabājot savu viengabalainību. Gabioni pielāgojas reljefam, kur betona konstrukcija saplaisā un sabrūk.

izturība

Konstrukcijas kalpošanas laikā poras piepildās ar sanesumiem un visai struktūrai cauri izaug veģetācija, kas nostiprina grunts būvi, un tāpēc tā spēj pretoties lielam spiedienam.

veido barjeru

Notur grunti vai citus cietos materiālus, lai tie neizslīdētu vai neapgāztos.

GABIONA PUĶUPODI

Konstrukcija ir stabila un izturīga pret dažādiem laikapstākļiem. Mūsu izstrādātie gabionu podi ir pielāgoti standarta puķupodu izmēriem.

Izvēlies sAVU AKMENS PILDĪJUMU

Iespēja pildīt ar dažādiem materiāliem, piemēram, akmeni, koka gabaliem, stiklu, čiekuriem vai citiem materiāliem, kas jums ienāk prātā.