labākā akmeņu līme pasaulē
 

LĪME PRIEKŠ OĻIEM, ŠĶEMBĀM UN MULČAS

Easihold ir uz ūdens bāzes izgatavots, nekaitīgs produkts, kas nostiprina šķembas un oļus savā vietā ar aizsargājošu spīdumu, vienlaikus neietekmējot ūdens caurlaidību.

Aizsargā akmeņus - Easihold pārklāj un aizsargā akmeņus, atstājot pievilcīgu aizsargājošu zīda spīdumu, kas palīdz novērst traipu veidošanos laika gaitā.

JAUNUMS! 

Easihold ir revolucionāri jauna, patentēta akmens saistviela, kas spēj salīmēt un nostiprināt  akmeņus un mulču.

JA TEV IR ŠĀDA PROBLĒMA

MUMS IR RISINĀJUMS..

tas ir tik vienkārši

Easihold uzklāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Ar integrēto izsmidzinātāju un pievienotajām viegli sekojamām instrukcijām jūs noteikti sasniegsiet labākos rezultātus.

tev nav vajadzīgs dārznieks vai meistars! 

Lai arī kuru no trīs metodēm tu izvēlētos? Easihold lietošana ir ļoti vienkārša. Tu to visu vari izdarīt pats, ātri un vienkārši. 

biežāk uzdotie jautājumi

Vai tas padarīs akmeņus tumšākus / radīs slapja izskata efektu?

Easihold izžūst caurspīdīgs (bet lielos daudzumos var būt duļķains) un nemainīs vai nepievienos krāsu jūsu akmeņiem. Tomēr Easihold izcels akmeņu dabisko krāsu, kas bieži tiek interpretēts kā krāsas maiņa. Ja vēlaties redzēt, kā Easihold mainīs krāsu, variet uzliet virsū ūdeni akmeņiem– gala rezultāts būs līdzīgs!

Vai Easihold darbosies uz mulčas?

Jā, to var veiksmīgi izmantot gan uz parastās priežu mulčas, gan gumijas mulčas.

Cik ilgi pēc uzklāšanas var sākt līt lietus?

Jo ilgāk Easihold izžūst, jo labāk. Ideāli būtu, ja Easihold varētu izžūt 48 stundas labos laikapstākļos – tas nodrošinās optimālu rezultātu.

Vai tas darbosies, ja akmeņi ir netīri vai duļķaini?

Nē, šī piesārņojuma dēļ nebūs iespējams izveidot labu saķeri starp Easihold un akmeņiem. Mēs iesakām vispirms nomazgāt akmeņus un ļaut tiem izžūt.

Kāda diametra akmeņus jūs iesakāt  lietošanai?

Mēs iesakām akmeņus ar diametru no 4 mm līdz 10 mm labākai saķerei. Bet var izmantot akmeņus līdz 15 mm un joprojām iegūt labus rezultātus. Pat lielākus akmeņus var saistīt, ja tie ir tīri un ar asām malām.

Cik m2 tas pārklāj?

Izmantojiet maksimāli 1 litru uz m2, ja uzklājat to izlejot, un 1 litru uz 2m2, ja uzklājat ar smidzinātāju. Lai iegūtu izturīgāku pārklājumu, varat uzklāt divas kārtas (pēc tam, kad pirmā kārta ir izžuvusi).

Cik ilgi Easihold saturēs manus akmeņus?

Tas būs atkarīgs no to lietošanas. Labs uzklājums uz labi drenējošas stabilas bāzes varētu kalpot 24 mēnešus. Mēs iesakām ik gadu atjaunot easihold pārklājumu vienā kārtā.

Vai pēc apstrādes ar Easihold var tīrīt akmeņus ar augstspiediena mazgātāju?

Mēs neiesakām tīrīt ar augstspiediena mazgātāju, tas radītu pārāk lielu spiedienu uz akmeņiem. Bet var tīrīt ar siltu ūdeni.

Vai var izmantot Easihold uz piebraucamā ceļa?

Nē, Easihold nav piemērots transportlīdzekļu satiksmei.

Cik ilgi to var glabāt, ja neizlietojat visu?

Easihold neizlietota derīguma termiņš ir 12 mēneši. Pēc atvēršanas mēs iesakām to glabāt vēsā, sausā vietā.

Vai produkts ir uzliesmojošs?

Nē, Easihold ir uz ūdens bāzes veidots produkts un nav uzliesmojošs.